Umělé květiny jako moderní dekorace interiéru

Umělé květiny v interiéru? Pro mnohé z nás to byl do nedávna symbol přežitku z minulosti. Umělé karafiáty, v lepším případě umělé růže měly vzbuzovat rádoby dekorativní dojem. Tyto dekorace sice nepotřebovaly žádnou zvláštní údržbu jako každodenní zalévání nebo přesazování, ale také nikterak nevzbuzovaly dojem přirozenosti. Naštěstí je tu nová generace umělých květin, která má s tou předchozí společné právě jen to nenáročné udržování.


Představujeme Vám širokou nabídku umělých květin které svým materiálem a provedením vypadají již i na menší vzdálenost k nerozeznání od živých a vydrží téměř na věky. Na rozdíl od těch minulých, tyto vytvoří krásnou dekoraci v interiéru na místech, kde by živé květiny neprospívaly a oživí tak celkový ráz například kuchyně nebo vstupní haly.


Výběr umělé květiny


Při výběru dekorace, a to nejen do kuchyně je v případě umělých květin důležitá představa, zda chcete pouze doladit okenní římsu či jídelní stůl umělými květy ve váze, nebo zda se nebojíte do prostoru umístit například umělý stromek Oboje ve výsledku může vypadat nádherně a vkusně, pokud se zvolí správná kombinace. Například umělá lilie nebo leknín ve skleněné váze podtrhne čistotu a jednoduchost moderní designové kuchyně, pugét růží nebo třeba levandule pak vytvoří nádech romantiky.

 

V případě umělých stromů se nikdy nic nezkazíte, když vyberete fíkus benjamín, který je nyní vyráběn v mnoha provedeních od klasických zelenolistých, přes žíhané fíkusy s bílým okrajem až po vzrostlé stromy se spletenými multikmeny. Všechny vytvoří vkusnou dekoraci a díky perfektnímu provedení Vám návštěva uvěří, že jsou pravé. Co když ale chceme návštěvu šokovat designovými výstřelky a  kontrasty, nebo prostě máme rádi extravaganci? V takovém případě, můžeme zvolit některou z exotických květin jako jsou palmy, bambusy, magnólie nebo třeba keř s plody manga či granátové jablko.

 

V internetovém obchodě www.edekor.cz, specializovaném na dekorace, bytové doplňky a právě umělé květiny si můžete vybrat z široké škály květinových dekorací od malých květin do vázy, až po vzrostlé stromy, které jsou krásné a naprosto nenáročné. Kvalifikovaný a příjemný personál Vám rád pomůže s výběrem nejen on-line , ale poskytne odbornou radu i v kamenné prodejně. K umělým květinám Vám doporučí výběr toho správného květináče a rovněž tak i takové detaily jako jsou barevné dekorační písky nebo kamínky na zasypání květináče.Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba