Italské postele z masivu

Chtěli bychom vám ukázat velmi kvalitní italské postele z masivního dřeva, které dovážíme od našeho italského partnera společnosti Ilar. Kvalita zpracování italského nábytku je všeobecně známá a my ji můžeme jen potvrdit. Italský nábytek z masivu pokrývá nejen postele, ale rovněž kredence, komody, jídelní lavice a další nábytek. Pojďte se s námi seznámit s kvalitou, která na Vás do konce letošního roku čeká na eshopu Nábytku Aldo za zavádějící ceny.

Postel z italskeho masivu

Postele v barevných provedeních miele a naturale

Zavádějící ceny které na Vás do konce roku čekají na Nábytku Aldo se vztahují pouze na odstíny miele a naturale. Naturale jak už sám název napovídí je přírodní odstín, který je pouze zpevněn ekologickým, bezbarvým lakem. Miele je barevný odstín, který přírodní barvě dodá zlatavý odstín pomocí moření. Nábytek pak získá barvu lesního medu. Kvalita je vskutku na vysoké úrovni, o čemž svědčí například i to, že nábytek je vyfrézován, aby se nepoškodily dobré vlastnosti masivního dřeva. Například komody, noční stolky, či úchyty ve kterých jsou umístěny šuplíky, jsou vyrobeny tak, aby pro pohyb šuplíků nebylo třeba montovat speciální pojezdy. Šuplík se pohybuje dřevo po dřevě, jinými slovy drážky pro šuplík jsou vytvořeny ve vlastním nábytku, v jeho stěnách. Takové zpracování se používalo za starých časů a nábytek, jak jistě všichni víte byl kvalitnější než dnes. Díky tomuto způs

Italská palanda z masivního dřeva

Postele pro děti z kvalitního masivního dřeva

Mezi nejoblíbenější segment nábytku z italské nabídky patří dětská poschoďová postel Apollo. Kvalita a precizní způsob zpracování je zřejmý již z fotografie. K dětské poschoďové posteli můžete rovněž pořídit další díly nábytku vhodné do dětského pokoje. Nábytek z masivu je všeobecně oblíben jako zařízení dětských pokojů, jelikož je ekologický, příjemný na pohled a kvalitní.

 

Tyto a další postele z masivu jsme pro vás nalezli na eshopu Nábytku Aldo,
pokud jste tedy ctitelem masivního nábytku, určitě neváhejte a navštivte nábytek Aldo.

Tým Kuchyní Radýs
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba