Systém Malaga do obývacího pokoje

Modulový systém Malaga je novou, velmi moderní kolekcí nábytku do obývacího pokoje. Ze samostatných dílů nábytku si můžete sami sestavit obývací stěnu a to hned v několika variantách, které záleží jen a jen na Vašem vkusu a vlastních potřebách interiéru obývacího pokoje.

 systém Malaga do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje v samostatných dílech

Jednotlivé díly obývacího systému Malaga jsou vyrobeny z laminátové desky v odstínu wenge+wenge a heban+wenge. Velmi trendy odstíny působí v interiéru elegantně a moderně. Obývací stěny Malaga, sestavené z jednotlivých dílů nabízí široké možnosti jak ve způsobu využití jednotlivých dílů, tak v rozměrech. Pro některé z Vás jsou již obývací stěny sestaveny do jedné linie možná trochu nemoderní, v takovém případě můžete díly nábytku do obývacího pokoje volně rozložit po místnosti, která je k obývání určena.

Obývací stěna Malaga

Televizní stolky Malaga

Modulový systém Malaga nabízí dvě možné varianty televizních stolků. Rozdíl mezi stolky je především v délce, která je 150 cm a 90 cm. Televizní stolky jsou navrženy v designu, který již pamatuje na rostoucí pořizování LCD televizních obrazovek. Obě varianty stolků nabízí úložné prostory a moderní design. Televizní stolky jsou vždy středem každé obývací stěny, která je designéry sestavena již jako možný návrh.

TV stolek sestavy Malaga

Vitríny a komody Malaga

Vitríny Malaga nabízí velmi flexibilní výběr v jejich pořízení. Vitrína Malaga je s osvětlením Led, nebo bez osvětlení. Lze rovněž také zvolit orientaci otevírání dvířek, které mohou změnit značně celý design, ale i praktické používání nábytku. Levá a pravá varianta může mnohdy ovlivnit spokojenost zákazníka.

Dalšími díly ze systému jsou komody, nástavce, které šetří místo v interiéru, police a šatní skříň. Všechny díly systému malaga mají moderní zpracování a kladou důraz na detail, v podobě nadčasových úchytek. Díly malaga na sebe vzájemně navazují a můžete je sestavit a na sebe vzájemně navázat ve stovkách možných variant.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba