Ložnice Havana se stala nejprodávanější.

Ložnice Havana se stala jednou z nejprodávanějších na internetovém portále www.nabytek-aldo.cz a patří do skupiny nábytku výrobce, který představuje rovněž jeden z nejúspěšnějších dětských pokojů, dětský pokoj Basic. Kvalitní nábytek za příjemnou a dostupnou cenu - pravděpodobně důležitá fakta pro vytvořenou velkou úspěšnost těchto sestav nábytku.

Ložnice Havana

Sestavte si ložnici vašich snů

Ložnice Havana patří do modulového systému. V dnešní době patrně každý ví, co modulový systém je: moderní způsob prodeje nábytku. Nikdy neškodí si určité podmínky a možnosti modulových systému připomenout. Modulový systém umožňuje výběr samostatných dílů nábytku do ložnice dle vašich představ, a především možnostech daného interiéru, který jste pro její zařízení určili. Ložnice Havana je vyrobena z laminátové desky, nenáročné na údržbu a patří ke kvalitním materiálům. Ložnice Havana v odstínu wenge / švestka splňuje požadavky dnešního moderního bydlení a patří k velmi trendy a elegantním dezénům.

Modulový systém Havana nabízí až tři varianty šatních skříní, lišících se především rozměry a to šířkou skříní. Mezi největší možné patří šatní skříň Havana 4D , jejíž vnitřní uspořádání nabízí jak policový systém, tak možnost šatní tyče a zavěšení šatstva. Menší variantou je šatní skříň Havana 3D a nejmenší variací, vhodnou například pro zařízení ložnice pro jednu osobu, je šatní skříň Havana 2D, vhodná také například do interiéru obývacího pokoje, nebo k sestavení obývací stěny Havana.

Šatní skříň Havana

Středobodem ložnice je postel

Modulový systém Havana nabízí velmi kvalitní postel. Důkazem kvality je rovněž rošt postele Havana, který není obyčejný laťkový, ale lamelový, zapouzdřen do kovového rámu. Kvalitní rošt, společně s kvalitní matrací, jsou další segmenty, které navyšují celkovou kvalitu postele. Postel Havana má čistý rozměr  pro spaní 160 x 200 a tento rozměr je potřebný rovněž pro pořízení matrace. Rošt je v ceně postele Havana, či pokud pořizujete celou ložnicovou sestavu, v ceně celé ložnice.

Modulový systém Havana, to nejsou díly nábytku pouze k sestavení ložnice, ale jak jsme již uvedli na počátku, také k sestavení obývacího pokoje a v neposlední řadě dětského pokoje. Modulový systém je moderní, praktický a cenově dostupný.
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba