Kuchyňské linky

Rekonstruujete byt, či dům včetně kuchyně? Sháníte cenově dostupnou, funkční a krásnou kuchyňskou linku? Kuchyňská linka je v domácnosti místo, kde trávíte mnoho času a tak je dobré, aby Vaše kuchyňská linka, podobně jako vestavěná skříň splňovala takové parametry, jaké Vám budou nejvíce vyhovovat. Když už jste se pro novou kuchyňskou linku rozhodli, využijte té jedinečné možnosti, jak vybrat kuchyň. Kuchyňská linka na míru je efektivní řešení, které si budete po léta užívat.

Kontaktujte nás a nechte si zdarma zpracovat cenovou kalkulaci!

Prohlédněte si fotografie našich kuchyní:

Fotogalerie kuchyní

Výhody kuchyňských linek na míru

Kuchyňská linka na míru je nejefektivnější řešení pro funkční kuchyň, jenž se cenově téměř neliší od klasických kuchyňských linek, prodávaných jako komplety, kde si ani nemůžete vybrat použité materiály. Kuchyňská linka na míru může být přizpůsobena Vaší výšce. Už to nikdy nebudete mít do horních poliček příliš vysoko. Vestavěné spotřebiče si rozvrhnete na ta místa, která Vám nejvíce budou vyhovovat a zároveň budou umístěny tak, aby přispívali k pohodlnému užívání celé kuchyně.

Kuchyňské linky na míru dokonale využijí prostor, ze kterého se dají udělat velmi praktické odkládací, či úložné prostory. Kuchyňská linka na míru samozřejmě musí mít takový design dveří, aby se Vám líbil a dokonale zapadnul do interiéru celého Vašeho bytu, či domu. K tomu všemu jsme Vám nápomocni a uděláme vše co je v našich silách, abyste byli spokojeni. Inspirovat se můžete v naší foto galerii.

Kuchyňské linky - vestavěné spotřebiče

Vestavěné spotřebiče jsou v současné době velmi populární a zároveň funkčním nástrojem, jak sjednotit design celé kuchyňské linky. šikovně za jednotná dvířka ukryté vestavěné spotřebiče mohou tak být i od různých výrobců. Vy si tak do své kuchyňské linky budete moci vybrat takové spotřebiče, jaké Vám budou nejvíce vyhovovat, a nebudete si muset dělat starosti s tím, jak vypadají a jestli se do Vaší kuchyňské linky hodí.

Krásná a funkční kuchyňská linka

Kuchyňskou linku si s naším architektem do posledního detailu navrhněte. Vyberte ze vzorníku materiálů a ze vzorníku dveří ty, které se Vám nejvíce líbí, nebo dokonale zapadají do Vašeho již hotového interiéru v domácnosti. Řekněte svoje přání, co od své kuchyňské linky očekáváte a svoje přání. Naši odborníci to vše zahrnou do svého projektu a pomohou Vám Vaší novou kuchyňskou linku vymyslet k naprosté dokonalosti.

Kontaktujte naše odborníky a postavte si kuchyňskou linku přesně dle svých představ!
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba