Jak vybrat kuchyň Vám přesně na míru?

Ať už zvolíte rekonstrukci kuchyně, nebo vytvoření nové podoby kuchyně Vám přesně na míru, měli byste si dávat pozor na několik důležitých bodů:

  1. Při výběru kuchyňského studia si pozorně pročtěte jeho reference, případně projdete na specializovaných internetových fórech diskuze, jestli v nich nenarazíte na zkušenosti lidí s Vámi vybraných studiem.
  2. Vyberte si takové studio která má dostatečně širokou nabídku korpusů, dveří, materiálů a doplňků, aby jste nebyli při navrhování kuchyně limitováni.
  3. Nebojte se svoji představu o kuchyni probrat s více studii a vybrat si tak to, které nejlépe splňuje Vaše požadavky.
  4. Nejdražší neznamená nejlepší. O kvalitě kuchyňské linky nerozhoduje pouze její cena, ale hlavně kvalitní design a zpracování kuchyňské sestavy a správné rozmístnění vestavěných spotřebičů.
  5. V kuchyňském studiu si nechte vše důkladně vysvětlit, a nebojte se zeptat na to co Vás zajímá. Je vhodné se hned na začátku domluvit alespoň na přibližném finančním rozpočtu.
  6. Při výběru rozmístnění kuchyňských prvků nedejte jen na hezký vzhled, ale dbejte i o funkčnost. Jak funkčnost, tak i design by měli být ve vyváženém poměru.
  7. Nechte si od studia vypracovat vizualizaci či 3D model nové podoby kuchyně.
  8. V případě, že současně s kuchyňskou sestavou budete měnit i kuchyňské spotřebiče,si od těchto spotřebičů vyžádejte veškeré informace – zejména energetickou třídu a míru hlučnosti
  9. Při montáži kuchyňské sestavy si ohlídejte zda odpovídá tomu, na čem jste se s kuchyňským studiem domluvili, že nic nechybí, a ani, že Vám bylo dodáno něco navíc, co jste nechtěli, ale co budete muset ještě zaplatit.Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba