Články o kuchyních které Vás mohu inspirovat

Vítejte v sekci článků, kde pro Vás pravidelně připravujeme nové informace, zjímavosti a novinky ze světa kuchyní, a obzvláště chystáte-li kuchyň na míru Vašim představám.
Nové tredy kuchyní, top-class spotřebiče, materiály kuchyňských linek, výběr správného typu podlahy a to vše tvoří takové množství možností, že i zkušení architekti mají problémy vyrábět designy kuchyní které plně pokrývají potřeby zákazníka.
Myšlenka této sekce a informací v ní je: Když už chcete kuchyň na míru Vašim představám, proč si ty představy trochu nenažhavit moderními trendy a cool doplňky?

Přestože zatím nemáme možnost umožnit Vám uveřejnit zde článek, možnost ovlivnit budoucí články o kuchyních máte. Stačí napsat na mail odkazy (zavináč) interiery-radys.cz s dotazem nebo prosbou o článek na téma ... a rádi Vám ho vytvoříme.

 

Máme pro Vás kuchyňské tipy a triky na témata:

Plánování kuchyně, neboli jak naplánovat kuchyň

Tento článek je spíše na počátek, když přemýšlíte o tom jak budoucí kuchyň stylizovat v obecných termínech. Na jednotlivá témata připravujeme články do budoucna. Dozvíte se o Rozložení kuchyně, Součástech kuchyně, spotřebičích do kuchyně a podlahách.
Zde je tedy článek: Jak naplánovat kuchyň

Jak vybrat správný design kuchyně

Tento článek je již o hodně podrobnější než předchozí, dozvíte se v něm některé tipy a triky k rozložení kuchyně které Vám pomůže k efektivnímu vaření, pokud kuchyň používáte sama. Také jsou v článku nakousnuta témata osvětlení kuchyně, kterému se však podroběji věnuje článek další. Krátce jsou zmíněny i tipy pro výběr kuchyňské linky.
Přejděte tedy na článek: Jak vybrat správný design pro Vaší kuchyň

Osvětlení kuchyně, aneb pojďme si na tu kuchyň posvítit

O osvětlení do kuchyně jsme se však rozepsali podrobněji, neboť k dobrému vaření je potřeba dobré osvětlení. Dozvíte se jaké jsou typy osvětlení v kuchyni, které je naprosto nezbytné, které můžete omezit a které osvětlení slouží spíše na okrasu. Tento článek doporučujeme všem kdo chtějí postavit novou kuchyň!

Článek najdete zde: Osvětlení kuchyně

Abeceda kuchyňských spotřebičů aneb jak se vyznat ve výběru?

To čím kuchyň vybavíte je také podstatné, protože kuchyňské spotřebiče si kupujete proto, abyste měla vaření jednodušší. Takže je potřeba zjistit jaké možnosti současný trh nabízí, co doporučují odborníci a také pochopitelně jaké jsou ceny těchto spotřebičů. V tomto článku se rozepisujeme hlavně o tom, jak si vybrat z velké nabídky spotřebičů do kuchyně.

Pojďte si tedy přečíst článek: Abeceda kuchyňských spotřebičů

Jak rozvrhnout kuchyň - tipy pro návrh kuchyně

Zde vám podrobněji vysvětlíme, jak načtrnout rozvržení celé kuchyně, když ve vaší kuchyni moc času nestrávíte, když vaříte jídlo "na stojáka". Nebo když naopak když kuchyň využíváte ve dvou. Každý najde svoje ideální uspořádání, stačí jen trocha inspirace.

Pojďte se tedy inspirovat: Jak rozvrhnout kuchyň?

Perfektní kuchyňská linka - tipy pro volbu kamenné kuchyňské linky

Tento článek je již zaměřován spíše na náročnější kuchařky, které se nechtějí spokojit pouze s umakartovou či laminátovou kuchyňskou linkou, ale chtějí si pořídit kuchyň která bude vypadat hezky i po dvaceti letech. Ve článku máte tipy na výběr odpovídajícího typu kamene tak, aby Vaše budoucí kuchyň skutečně odpovídala Vašim představám

Zde je tedy Perfektní kuchyňská linka

Jaká kuchyňská linka nejvíce vyhovuje mému stylu?

Není kuchařka která by si takovouto otázku při stavbě nové kuchyně nepoložila. Když poté takováto kuchařka příjde do nějakého kuchyňského studia a chce si nechat vyrobit kuchyň na míru, tato otázka je jedna z prvních kterou je potřeba zodpovědět. Vyšli jsme vám tedy takto vstříc a máme pro vás osobnostní testík ve kterém si alespoň řádově určíte jaký typ kuchyňské linky by vám nejvíce odpovídal.

Zde tedy je test osobnosti který vám pomůže určit Jaký styl kuchyňské linky vám nejvíce padne

Milánská výstava designu Eurocucina 2010, aneb kam míří styl kuchyní

Miláno je již od roku 1961 evropskou Mekkou designu, a jedním z důkazů tohoto faktu jsou pravidelné výstavy a ukázky designové práce předních evropských designérů, pojďme se tady po Milánu trochu projít..

Přečtěte si tedy o Trendech kuchyňského stylu Eurocucina 2010

Dřezové baterie - Nutnost nebo designová dominanta?

Navázali jsme bližší kontakt s firmou Perfecto, která je odborníkem na luxusní a stylové vodovodní baterie, pojďte si tedy přečíst co vám poradí u kuchyňských bateriích...

Více o kuchyňských bateriích: Dřezové baterie - Nutnost nebo dominanta?

Co pro Vás plánujeme dále?

jsou pro Vás na cestě tyto články:

Doporučení pro design kuchyně dle americké NKBA.ORG,

9 žhavých trendů kuchyňských linek

Kuchyňské linky s dřevěnými hranami

a další, je se tedy na co těšit.

Tým Kuchyní Radýs
Skříně Radýs v Praze:

Skříně Nusle:

Praha 4

Praha 4 Nusle
Křesomyslova 284/23
mobil.: 775 306 042
Otevírací doba